Přednosti Pohody

1. Pohoda má spoustu funkcí

Pohoda obsahuje vše, co potřebuje živnostník nebo malá firma k vedení účetnictví a kompletní firemní agendy.

Kromě základních agend pro daňovou evidenci nebo podvojné účetnictví zde najdete mzdy a personalistiku, vedení skladového hospodářství, propracovaný adresář, elektronická podání na úřady, agendy pro reklamaci a servis, možnost napojení na eshopy, přístup online přes internet a nepřeberné množství dalších funkcí.

2. Pohoda je jednoduchá

I přesto, že Pohoda obsahuje spoustu funkcí, není složitá na ovládání. Spousta věcí je automatizovaných, spousta věcí je intuitivních. Naučilo se s ní pracovat více než 150.000 uživatelů - určitě se naučíte i Vy. A my Vám v tom samozřejmě pomůžeme, např. na našich školeních.

3. Ceny jsou rozumné, slevy možné

Pohoda není drahá. Podívejte se na ceník, ceny začínají už od 1980,- Kč. Ceny za síťové balíčky jsou velmi výhodné, ceny za roční aktualizace jsou akceptovatelné. Od nás navíc můžete dostat dárek zdarma, instalaci nebo školení zdarma, v prvním roce také neplatíte za telefonickou podporu ani aktualizace.

Věřím, že s Pohodou budete v pohodě.

Novinky

Pohoda 2018 obsahuje novou agendu pro podporu GDPR.
Dobrá zpráva - dle nového ceníku Pohody platného od 1.9.2017 bude aktualizace (Servis) Pohody na rok 2018 levnější než loni.
Byla uvolněna nová verze účetnictví Pohoda 2017 prosinec 2016, rel. 11500.
Všechny varianty Pohody v roce 2017 od verze Mini výše budou podporovat elektronickou evidenci tržeb EET.

Vaše pozice: Úvod >> Přednosti

Účto Tichý