Volitelné parametry a uživatelská agenda

POHODA E1 umožňuje:

Úprava stávajících agend

Volitelné parametry lze využívat v těchto agendách:

Například agendy faktur je možné rozšířit o pole pro zadání přepravce, čísla zásilky dopravce, datum expedice, jméno obchodníka, detailní popis zboží a další. Přidáním parametrů k evidenčním číslům zase snadno odlišíte například velikosti a barvy stejného oblečení apod.

Pomocí XML rozhraní lze volitelné parametry exportovat a importovat, nebo přenášet volitelné parametry mezi různými účetními jednotkami.

Vytvoření vlastní uživatelské agendy

Volitelné parametry umožňují vytvořit celou vlastní uživatelskou agendu a provázat ji s dalšími agendami, například se zakázkami, adresářem apod., spouštět z ní externí aplikace, otevřít v ní internetovou stránku nebo vytvořit e-mailovou zprávu. Stejně jako ve výchozích agendách i v kompletně vlastní, tzv. uživatelské agendě, můžete používat položky, pracovat s šablonami a k záznamům přidávat dokumenty.

Pokud se rozhodnete vytvořit si vlastní uživatelskou agendu, je možné ji přizpůsobit vlastním potřebám pomocí programového kódu ve VBS (Visual Basic Script), kterým lze reagovat na události v agendě, upravovat a kontrolovat zadané hodnoty parametrů.

Novinky

Pohoda 2018 obsahuje novou agendu pro podporu GDPR.
Dobrá zpráva - dle nového ceníku Pohody platného od 1.9.2017 bude aktualizace (Servis) Pohody na rok 2018 levnější než loni.
Byla uvolněna nová verze účetnictví Pohoda 2017 prosinec 2016, rel. 11500.
Všechny varianty Pohody v roce 2017 od verze Mini výše budou podporovat elektronickou evidenci tržeb EET.

Vaše pozice: Úvod >> Varianty >> Pohoda E1 >> Volitelné parametry a uživatelská agenda

Účto Tichý