POHODA Kasa Online

POHODA Kasa Online je zdarma součástí systému POHODA. Zdarma si ji mohou "zapnout" uživatelé Pohody Jazz, Standard, Premium a Komplet.

POHODA Kasa Online slouží pro rychlý přímý prodej skladových zásob v maloobchodní prodejně. Jedná se o nadstavbu pro Pohodu Jazz, Standard, Premium a Komplet, která rozšiřuje funkčnost o přímý online maloobchodní prodej.

Kasa Online pracuje přímo s daty programu POHODA a všechny operace se online projeví do systému POHODA bez potřeby sehrávání dat. Kasa online je nadstavba programu POHODA a nelze ji využít samostatně.

Funkce

Pomocí pobočkového zpracování dat nebo terminálového režimu je možné nadstavbu Kasa Online používat také v samostatných prodejních místech.Pro spuštění více agend Kasa Online je nutné mít zakoupenou síťovou verzi programu POHODA pro tolik počítačů, na kolika budete chtít agendu Kasa Online používat.

K dispozici máte vždy aktuální informace o položkách skladových zásob, ale i o právě prováděném prodeji. Aktuální informace o zásobě vložené do dokladu se zobrazí na displeji v horní části agendy. Standardně se na něm zobrazuje text pro pokladní displej nastavený v agendě Hardware. Vytvořené prodejní doklady se zapíší do agendy Prodejky.

Novinky

Pohoda 2018 obsahuje novou agendu pro podporu GDPR.
Dobrá zpráva - dle nového ceníku Pohody platného od 1.9.2017 bude aktualizace (Servis) Pohody na rok 2018 levnější než loni.
Byla uvolněna nová verze účetnictví Pohoda 2017 prosinec 2016, rel. 11500.
Všechny varianty Pohody v roce 2017 od verze Mini výše budou podporovat elektronickou evidenci tržeb EET.

Vaše pozice: Úvod >> Vlastnosti >> POHODA Kasa Online

Účto Tichý