POHODA Kasa Online

POHODA Kasa Online je zdarma součástí systému POHODA. Zdarma si ji mohou "zapnout" uživatelé Pohody Jazz, Standard, Premium a Komplet.

POHODA Kasa Online slouží pro rychlý přímý prodej skladových zásob v maloobchodní prodejně. Jedná se o nadstavbu pro Pohodu Jazz, Standard, Premium a Komplet, která rozšiřuje funkčnost o přímý online maloobchodní prodej.

Kasa Online pracuje přímo s daty programu POHODA a všechny operace se online projeví do systému POHODA bez potřeby sehrávání dat. Kasa online je nadstavba programu POHODA a nelze ji využít samostatně.

Funkce

Pomocí pobočkového zpracování dat nebo terminálového režimu je možné nadstavbu Kasa Online používat také v samostatných prodejních místech.Pro spuštění více agend Kasa Online je nutné mít zakoupenou síťovou verzi programu POHODA pro tolik počítačů, na kolika budete chtít agendu Kasa Online používat.

K dispozici máte vždy aktuální informace o položkách skladových zásob, ale i o právě prováděném prodeji. Aktuální informace o zásobě vložené do dokladu se zobrazí na displeji v horní části agendy. Standardně se na něm zobrazuje text pro pokladní displej nastavený v agendě Hardware. Vytvořené prodejní doklady se zapíší do agendy Prodejky.


Vaše pozice: Úvod >> Vlastnosti >> POHODA Kasa Online

Účto Tichý