Vlastnosti a funkce Pohody

Účetnictví Pohoda je účetní program pro malé a střední firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci pro pátce i neplátce DPH. Systém je vhodný pro živnostníky, podnikatele, i pro svobodná povolání a příspěvkové a neziskové organizace.

Co vše Pohoda obsahuje?

Obsahuje editor tiskových sestav REPORT Designer pro úpravu tiskových sestav. Možnosti systému lze rozšířit pomocí modulů pro online nebo offline maloobchodní prodej nebo připojením celé řady externích zařízení.

Pohoda pro příspěvkovky a neziskovky

V Pohodě mohou vést účetnictví také příspěvkové organizace zřízené obcemi, kraji, dobrovolnými svazky obcí, regionálními radami apod. (tzv. územní příspěvkové organizace) nebo organizačními složkami státu (tzv. státní příspěvkové organizace), např.:

POHODA pracuje s účtovou osnovou pro příspěvkové organizace a obsahuje knihy, evidence a přehledy pro tyto subjekty. POHODA podporuje vykazování do CSÚIS.

Proč Pohoda?

Účetnictví Pohoda má např:

Novinky

Pohoda 2018 obsahuje novou agendu pro podporu GDPR.
Dobrá zpráva - dle nového ceníku Pohody platného od 1.9.2017 bude aktualizace (Servis) Pohody na rok 2018 levnější než loni.
Byla uvolněna nová verze účetnictví Pohoda 2017 prosinec 2016, rel. 11500.
Všechny varianty Pohody v roce 2017 od verze Mini výše budou podporovat elektronickou evidenci tržeb EET.

Vaše pozice: Úvod >> Vlastnosti

Účto Tichý