Demoverze účetnictví Pohoda

Pro vyzkoušení funkčnosti účetního programu Pohoda poskytuje Stormware demoverzi - Pohoda Start.

Bezplatná varianta POHODA Start umožňuje plnohodnotné účtování, je omezena počtem záznamů. V klidu si můžete vyzkoušet všechny funkce programu a rozhodnout se, zda je tento software vhodný pro Vaše potřeby.

POHODA Start přijde vhod také začínajícím podnikatelům a firmám, kteří nechtějí investovat do pořízení plné verze programu POHODA. Při rozjezdu podnikání můžete zdarma začít pracovat s bezplatnou variantou a na plnou verzi přejít kdykoli později.

Pořízená data lze po zakoupení licence převést do ostré verze.

Stáhnout demoverzi Pohodu Start z internetu

Upozornění: Pro stáhnutí souborů ve formátu PDF klepněte pravým tlačítkem myši na odkaz pro stáhnutí a zvolte "Uložit cíl jako ..." Když klepnete na odkaz levým tlačítkem myši, začne se dokument otevírat přímo ve vašem prohlížeči, což může vzhledem k velikostem souborů trvat velmi dlouho.

Stáhnout Pohodu Start (samorozbalovací EXE soubor, cca 60 MB). Ekonomický systém. Stáhněte si instalační soubor pomocí tohoto odkazu a spusťte ho.

Klepnout pravým tlačítkem myši a stáhnout příručku uživatele Pohody (formát PDF, cca 60 MB)
Klepnout pravým tlačítkem myši a stáhnout příručku Účtujeme v POHODĚ (formát PDF, cca 22 MB)

POHODA START obsahuje

Omezení Pohody Start

POHODA Start je volně použitelná s těmito limity (po registraci):

Časové omezení do konce kalendářního roku. Poté lze nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání po další rok.

Po překročení limitu budou tiskové sestavy označeny jako NEPLATNÉ. Po zakoupení jakékoli plné verze lze pořízená data převést a pokračovat bez omezení.

Po dosažení dvojnásobného množství dat, které je označeno jako limit, nebude možné založenou účetní jednotku otevřít.

Registrace Pohody Start

Pro dosažení še uvedených limitů je nutné Pohodu Start zdarma zaregistrovat. Stiskněte při spuštění programu tlačítko Registrace a postupujte podle pokynů v průvodci registrací. Poté Vám zašleme aktivační číslo Pohody Start.


Vaše pozice: Úvod >> Demoverze

Účto Tichý