Pohoda a Shoptet - internetový obchod

Shoptet je moderní řešení internetového obchodu, které si můžete pronajmout a začít obchodovat na internetu.

Shoptet vychází vstříc všem: velkým e-shopům s tisíci položkami zboží, středně velkým e-shopům, ale také jednotlivcům. Prodávejte přes internet ve velkém, nebo si zkuste provoz internetového obchodu bez vysokých počátečních investic.

Shoptet lze napojit na následující varianty Pohody: Jazz, Standard, Premium, Komplet.

Shoptet

Co Shoptet dokáže?

Chci získat další informace o systému Shoptet

Cena za e-shop již od 490 Kč za měsíc

Začněte už brzy prodávat přes internetový obchod. Nepotřebujete k tomu balík peněz a nemusíte ani čekat několik měsíců. Určete si cenu podle svých potřeb. Pronajměte si bez rizika internetový obchod a nastartujte své nové příjmy už dnes. Pořídit e-shop můžete i na splátky.

Podpora a aktualizace e-shopu

Váš e-shop nezestárne. Nadále jej budeme dle vašeho přání zdarma rozšiřovat a aktualizovat. K dispozici vám budeme i na e-mailu a telefonu a vždy vám zodpovíme všechny dotazy k aplikaci.

Chci získat další informace o systému Shoptet

Shoptet - pronájem e-shopů

Další vlastnosti

Niže uvedené vlastnosti jsou dostupné u vybraných variant Shoptetu.

Individuální design

Design můžete vybírat z atraktivních hotových šablon s možností dalších úprav nebo Vám zpracujeme zcela unikátní design přesně na míru.

Více zákazníků z vyhledávačů

Mnoho koupěchtivých zákazníků přichází do e-shopů z vyhledávačů. Váš internetový obchod zahrnuje optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Díky tomu se odkazy na vaše produkty budou zobrazovat na viditelných pozicích ve vyhledávačích.

Propojení se skladovými a účetními systémy

U větších e-shopů je výhodou co nejvíce činností zautomatizovat. E-shop napojíme na účetní, ekonomické nebo skladové systémy. Data (zboží, objednávky, zákazníci) se budou do e-shopu nebo naopak z e-shopu přenášet zcela automaticky.

Nástroje pro marketing a podporu prodeje

Shoptet obsahuje velmi účinné marketingové nástroje jako věrnostní systém, doporučení stránky kamarádovi nebo možnost hromadného zasílání nabídkových e-mailů zákazníkům.

On-line platební metody

E-shop je možné doplnit on-line platbami, mezi které patří např. platby kreditními kartami, splátkové prodeje, on-line platby Raiffeisen Bankou, platební brána PayPal, Paysec.

Rozšiřitelnost aplikace

Pokud Vám již funkce obchodu nebudou stačit, lze obchod i administraci neomezeně rozšiřovat. Modulů a funkcí jsou desítky, variabilita je téměř neomezená. Specifické funkce můžeme připravit přímo na míru Vašemu obchodu.

Multijazyčnost

Shoptet lze provozovat na více národních doménách s různými jazyky, nebo na jedné doméně s jazykovým přepínačem.

Multiměnovost

Aplikováním dalších měn oslovíte další trhy a zvýšíte své obraty. Stejně jako multijazyčnost, i multiměnovost lze provozovat na jedné doméně s přepínačem nebo na více doménách, z nichž každá bude mít svou měnu.

Profesionální statistiky návštěvnosti

Jednoduchým způsobem můžete spravovat propojení obchodu s profesionálním analytickým nástrojem Google Analytics. K dispozici budete mít podrobné statistiky návštěvnosti vč. sledování konverzí.

Napojení na velkoobchodní dodavatele

Rovněž import ceníků od velkoobchodních dodavatelů je možné zautomatizovat. Ušetříte spoustu času, který budete moci věnovat např. podpoře e-shopu. Máme již hotové můstky na několik dodavatelů, jsme schopní systém propojit s jakýmkoliv dodavatelem, který propojení podporuje.

Kam dál?

Chci získat další informace o systému Shoptet


Vaše pozice: Úvod >> Vlastnosti >> Internetové obchody >> Pohoda a Shoptet

Účto Tichý