Aktualizace TAX 2010 rel. 5607

25. bezen 2010
Byla vydána nová verze programu na daňová přiznání TAX 2010 5607 pro vyplňování daňových přiznání. 

Pokud máte zájem o program pro vyplňování daňových přiznání TAX 2010, můžete jej výhodně zakoupit v obchodě BlahaSoft nebo v obchodě Účetní programy.eu.

TAX 2010 daňová přiznání

Aktualizace přináší mj. tyto změny a doplnění:

Daň z příjmů fyzických osob

  • V tiskové sestavě Příloha č. 1 se u spolupracující osoby, která nemá přiděleno DIČ, uvede v části „G. Údaje o spolupracující osobě“ rodné číslo. Tato sestava je součástí tiskopisu Přiznání k dani z příjmů fyzických osob.
  • Při načtení dat z programu POHODA jsou u fyzické osoby, která vede účetnictví, úpravy uvedené v sekci §7 Úprava automaticky zahrnuty do vyměřovacích základů pro příslušnou OSSZ a příslušnou ZP. Pokud uvedené úpravy nemají tyto vyměřovací základy ovlivnit, je nutné v sekci §7 Úprava odtrhnout pole „Základ SP“, případně „Základ ZP“.

Daň z příjmů právnických osob

  • Upraveno elektronické odesílání DPPO.
  • Při načtení dat z programu POHODA se nyní daňové odpisy převádí podle jednotlivých odpisových skupin v sekci Odpisy majetku i u právnických osob účtujících v hospodářském roce.

Novinky

Pohoda 2018 obsahuje novou agendu pro podporu GDPR.
Dobrá zpráva - dle nového ceníku Pohody platného od 1.9.2017 bude aktualizace (Servis) Pohody na rok 2018 levnější než loni.
Byla uvolněna nová verze účetnictví Pohoda 2017 prosinec 2016, rel. 11500.
Všechny varianty Pohody v roce 2017 od verze Mini výše budou podporovat elektronickou evidenci tržeb EET.

Vaše pozice: Úvod

Účto Tichý