Využijte výrazné slevy na účetní program Pohoda 2011

6. leden 2011
I v roce 2011 můžete využít zajímavé slevy na účetní program Pohoda 2011.

Sleva 20% pro začínající podnikatele

Sleva je určena novým firmám (fyzické i právnické osoby), které do tří měsíců od svého vzniku zakoupí Pohodu. Sleva se odvíjí od data zápisu do obchodního rejstříku (právnické osoby) nebo od data založení první živnosti (fyzické osoby). Datum vzniku firmy bude před přiznáním slevy ověřeno v Registru ekonomických subjektů.

Sleva 50% pro daňové poradce, auditory a účetní firmy

Daňovým poradcům, auditorům a firmám, které mají živnost na vedení účetnictví nebo daňové evidence, poskytujeme slevu 50% z ceny POHODY Komplet. Sleva je uznána po předložení kopie živnostenského listu pro poskytování účetních služeb nebo auditorské osvědčení.

Sleva až 100% pro školy a vzdělávací zařízení

Pro výuku účetnictví je určena školní verze POHODA EDU, kterou poskytujeme zdarma. Pro vedení účetnictví vzdělávacích zařízení a škol poskytujeme slevu 50% z ceny POHODY Premium. Sleva je uznána školám spadajícím pod resort Ministerstva školství.

Sleva 50% pro nevýdělečné organizace

Nevýdělečným organizacím poskytujeme slevu 50% z ceny POHODY Profi nebo Premium. Sleva je uznána po předložení kopie výpisu z obchodního rejstříku, ze kterého je patrné, že se jedná o neziskovou organizaci nebo po předložení kopie registrace neziskové organizace u civilně správního úseku Ministerstva vnitra.

Novinky

Pohoda 2018 obsahuje novou agendu pro podporu GDPR.
Dobrá zpráva - dle nového ceníku Pohody platného od 1.9.2017 bude aktualizace (Servis) Pohody na rok 2018 levnější než loni.
Byla uvolněna nová verze účetnictví Pohoda 2017 prosinec 2016, rel. 11500.
Všechny varianty Pohody v roce 2017 od verze Mini výše budou podporovat elektronickou evidenci tržeb EET.

Vaše pozice: Úvod

Účto Tichý