Aktualizace mzdového programu PAMICA 2010 rel. 9404

22. duben 2010
Byla vydána aktualizace programu na mzdy a personalistiku PAMICA 2010, rel. 9404.

Pokud máte zájem o mzdový program PAMICA 2010, můžete jej výhodně zakoupit v obchodě BlahaSoft. V ceně je aktualizace pro rok 2010 zdarma a spousta dalších výhod.

Aktualizace přináší mj. tyto změny a doplnění:

Personalistika a pracovní poměry

  • Do agendy Pracovní poměry bylo na záložku Doplňkové údaje přidáno pole "Důchod přiznán od". Je přístupné pouze pro druh důchodu 2 (invalidní 3. stupně) a 8 (invalidní 1. a 2. stupně). Údaj se použije na tiskopis Příloha k žádosti o nemocenské dávky jako začátek rozhodného období, neboť u zaměstnance, který byl uznán invalidní, se za vznik pojištění, od kterého se stanoví rozhodné období, považuje den, v němž byla uznána jeho invalidita.
  • Na tiskovou sestavu "Potvrzení zaměstnavatele pro účely posouzení nároku na podporu v nezaměstnanosti" se správně zobrazuje doba trvání zaměstnání, pokud je datum začátku pracovního poměru jiné než datum vstupu do zaměstnání.

Mzdy

  • Na tiskopisy "Přehled o výši pojistného" a "Přehled o platbě zdrav. pojištění zaměstnavatele" do pole "Počet zaměstnanců" již nevstupují zaměstnanci, kterým byl po ukončení pracovního poměru zúčtován nějaký příjem.
  • Ve mzdových agendách již lze nastavit sloupce v tabulce.
  • Na výplatní pásce se správně zobrazuje počet odpracovaných dnů v případě, že období dovolené bylo zadáno přes svátek, ve kterém zaměstnanec dovolenou ve skutečnosti nečerpá.

Ostatní

  • Aktualizace tiskopisu ELDP na vzor I/2010.
  • Homebanking - zapracován nový formát Multicash 3.2

Novinky

Pohoda 2018 obsahuje novou agendu pro podporu GDPR.
Dobrá zpráva - dle nového ceníku Pohody platného od 1.9.2017 bude aktualizace (Servis) Pohody na rok 2018 levnější než loni.
Byla uvolněna nová verze účetnictví Pohoda 2017 prosinec 2016, rel. 11500.
Všechny varianty Pohody v roce 2017 od verze Mini výše budou podporovat elektronickou evidenci tržeb EET.

Vaše pozice: Úvod

Účto Tichý